Vlasové studio - Loreal,Kerastase

Kadeřnictví Praha

Vlasové studio - Prodej přípravků L’ORÉAL PROFESSIONNEL, KÉRASTASE

Stříhání - dámské, panské.Barvení vlasů.Barvení vlasů cover 5-barva pro muže.Preparace.X-tenso.Preparace. Společenský a svatební učes.Ošetření vlasů-Loreal.Kérastas.

L’ORÉAL

Technologie FIBERCEUTIC - BOTOX na vlasy Hloubková obnova přímo v jádru vlasového vlákna. Pro vlasy chemicky narušené. Výsledek služby FIBERCEUTIC Vlasové vlákno je silnější Vlas je lesklejší,hebčí až po dobu 6-10 šamponování Hydrofobnost vlasu je obnovena Cena aplikace Krátké vlasy Polodlouhé vlasy

RYCHLÉ SLUŽBY KÉRASTASE

INTENZIVNÍ PÉČE: mytí vlasů pomocí šampónové lázně a péče KÉRASTASE.

PÉČE S VYSOKOU KONCENTRACÍ ÚČINNÝCH LÁTEK: aplikace šampónové lázně KÉRASTASE a aplikace FUSIO-DOSE, která je namíchána přímo na míru vašim vlasům.

SLUŽBA DISCIPLINE

Pro lehkou úpravu nepodajných vlasů s dlouhodobým efektem.Je to : - obnova a uhlazení vlasového vlákna bez zatížení - ochrana proti krepatění a vlhkosti - pro lehký, pružný pohyb a lesk - pro snadnější úpravu vlasů - bez chemického zásahu - pro dlouhotrvající výsledek po dobu několika umytí Cena - 550 Kč

Obřad Chronologiste

Kérastase Chronologiste koncentrovaná životadárná esence na bázi mimetického kaviáru. Dvě jedinečné složky se vzájemně propojuji až v okamžiku aplikace péče,aby byla zachována celistvost a maximální účinnost vzácných aktivních látek. Tyto dvě vzácné ingredience,hedvábná krémová maskaa mimetické kaviarové perly,splynou ve vyjimečnou peči připomínající bohatství a sílu kaviaru. Chronologiste,nejdokonalejší vlasová péče,ktera kdy byla vytvořená Kérastase. Okamžitá proměna vlasového vlákna Hloubková výživa a rekonstrukce vlasového vlákna Vlasová pokožka je regenerována a hydratovaná a tak umožňuje růst silných vlasů od kořínků. 30 minut relaxace a odpočinku luxusní masáže.

©2015 Powered by Bluewavemedia.cz